Andělské klíče otevřou dveře....

Klíče, jež odemknou dveře…
Klíče, jež dají vzniknou klíčkům vašich semínek…
Jestli budete tyto kartičky vnímat jako maličké klíče ke svému životu a změně myšlení, nebo jako maličké klíčky ze semínek, jež s láskou opatrujete, to je už na vás. Andělské klíče je sada kartiček, která je jen o málo větší než krabička sirek, ale obsahuje 56 karet s nesmírně milými sděleními, které přivítáte v každé situaci. Každé ráno, každý večer.

Skvěle vyskakují z ruky a naznačují váš den!
Snad za to může jejich velikost nebo mají prostě andělé smysl pro humor a jasná sdělení, ale jsou to kartičky, které mimořádně snadno vyskakují z ruky. Téměř je nemusíte tahat cíleně, protože při míchání uplatňují svou rozpustilost. Třeba pro dnešek mi při míchání vypadla do druhé dlaně kartička: „Užívej si života“. Nedala jsem se a ještě jednu si cíleně vytáhla: „Nech se okouzlit zázraky života“.


Což mi přijde celkem v souladu a jako kdyby jedno sdělení podporovalo to druhé. Čeká mě tedy dnes nějaký pěkný až zázračný den? Možná… A ještě do třetice, protože stále myslím na to, že se dneska cítím od rána nadšená do velkého úklidu a když myslím velkého, tak myslím opravdu velkého – ve stylu, že naplníte popelnici svou vlastní minulostí proto, aby vám už nezacláněla. A ejhle, takže ještě jedna karta, nebo dvě? „Buď kreativní“ – tak to se mi opravdu při úklidu neztratí a těším se, až uplatním kreativitu při novém poskládání skříní a polic.

Fajn. Druhou kartou je „Sdílej své nadšení se světem“.  Snad abych zakryla nejistotu, vytáhla jsem ještě tarotové karty na tuto situaci a na tento den – Osmička holí a Eso holí. Takže lze říci, že mé nadšení do úklidu je na pravém místě a opravdu mi přinese nějaké nové možnosti, okouzlení zázraky života poté a minimálně se mi uleví – a možná během dne pochopím, jaká je moje další cesta a že to, co jsem se rozhodla nechat za sebou, za mnou už opravdu zůstat mělo.

Jak vidíte, jsou to karty, se kterými si můžete hrát.
…se kterými si můžete povídat jako s dobrým přítelem... a svěřit jim úplně všechno.Kde se osvědčují? V denních i tarotových výkladech
Učinila jsem skvělé poznání. Andělské klíče se parádně uplatňují i v denních výkladech tarotu, v individuálních tarotových výkladech, jako součást větších celků. Vždy mi přišlo, že parádně dotvoří atmosféru a jsou tou pověstnou třešničkou na dortu, která všechno potvrdí. Jasně a stručně. Ač jsem vždycky měla pocit, že andělské karty jsou takové příliš jemné, spíš energii rozmělňující, tak u Andělských klíčů je tomu naopak. Jsou jasné a stručné.

O autorce:

Silke Bader je německá autorka, která se zabývá andělskou tématikou již dlouhé roky. Píše knihy s andělskými sděleními a také motivační kalendáře a meditativní obrazy. O své poznatky a umění se dělí s ostatními na tematických seminářích.