Karty navozující rozpoložení: Andělská inspirace k úplňku


Máme před sebou úplněk v Býku, který je zaměřen na hledání kvality, takže tam, kde se daří – budeme tááák potěšeni a bude nám přidáno. A tam, kde se nedaří, tam nám to tento týden bude setsakramentsky vadit. Tip ťop život!
Pro speciální nahlédnutí jsem vybrala karty, které nejsou tak úplně konkrétní a tím lépe nás dovedou k tomu, jak a kam se postavit a SVÉ TIP ŤOP situace nahlížet.

Karty Andělské inspirace umí navodit atmosféru do duše
Nejednou se mi stalo, že různé dotazy se měnily jako chameleon, a nakonec karty ukázaly a dovedly tazatele do oblastí, které zprvu vůbec s původním očekáváním nespojoval. Karty dovedou k jistému rozpoložení, v němž pak nacházíme rekonstrukci řešení svého dotazu – možná očekávanou, ale možná také úplně neočkávanou. Dá se říci, že karty Kim Dryer Andělské inspirace, dovedou člověka doprostřed jeho dotazu a nechají ho tam v přesně tom duševním stavu, v jakém potřebuje.
Tolik teorie, pojďme tedy do praxe…

Rozdělila jsem výklad na ty, kterým úplněk v Býku (12.11. a zhruba tři dny před a po) sedne a kterým méně – a jak se cítíme… Která věta s vámi tedy nejvíc souzní?
Jak vám tedy je?


„Jsem spokojená a daří se mi, můžu někde ještě přitlačit?“
Archanděl Uriel: karta má ohnivou barvu a přináší nám jasnozřivá uvědomění, chvíle, kdy máme poslouchat svůj vnitřní hlas, takže se dá říci: Můžete přitlačit a když se chvíli zastavíte, tak vy sami už tušíte, kde a kam přidat plyn. Víte to! Jen potřebujete ten správný čas! A ten přichází…

„Jsem spokojená, ale cítím, že někde může být něco ohrožujícího… nebo cítím, že brzy nebudu vědět, jak dál.“
Přivítejte úsvit: nové začátky, které ale přicházejí samy, vyvíjení tlaku na postup by mohlo uškodit. Povolte tedy tento strach, zdá se, že je zbytečný, nebo že vám ho brzy ze života sejme nová šťastná událost. Neopakujte staré chyby, nelpěte na tom, co nefunguje, buďte vděčni za svou spokojenost a přijde k vám další důvody ke spokojenosti.

„Vnímám tento úplněk neutrálně, co mi tedy má dát?“
Odvaha: Sebeurčení, které má co do činění s vlastními hranicemi. Vaším tématem tedy může být nějaké chvilkové ohrožení vlastních hranic, nátlak od okolí, kterému by bylo vhodné se ubránit.  Můžete být kolem tohoto úplňku konfrontováni s tématem vlastního přesvědčení.

„Mám pocit, že víc vidím, co mi vadí, kde jsem selhala…“
Odpoutejte se: Podívejte se na svůj život tak, že vy nejste viníkem, že někde je něco, co notně pomohlo tomu, že „jste selhala“… je čas tyto škodlivé vlivy ze života vymést. Pomoci by mohlo také ponoření se do tématu sdílení s druhými lidmi – stejné zájmy, stejné naladění apod…

„Naprosto jasně vidím, že mám vedle sebe ZLODĚJE svého pocitu pohody, zázemí a domova (nebo peněz).“
Archanděl Chamuel: růžová karta je o toleranci a prvním kroku: milovat sebe. Možná, pravdivým pohledem, jste vy sami svým zlodějem. Nebo jste si ho pustili zvenčí do života za své hranice, protože jste nectili sebe samé. Uzdravte tuto situaci jak jen můžete…Tak jak vám to přišlo?
Jsme rovnýma nohama v rozpoložení, jež umí navodit jen tyto karty. V rozpoložení, ve kterém lze najít odpovědi na otázky.