Kyle Gray: Strážci světla: Mnohavrstevnaté karty

Fialkově naladěné karty pro příjemné naladění duše.

Autor tvrdí, že u těchto jeho karet je nejdůležitější nalézt si vlastní metodu, kterou k vám budou kartičky promlouvat, jak vás budou inspirovat. Sama jsem s nich nalezla několik zvláštních vrstev, vždy se odkrývaly podle nálady nebo takového vyššího naladění a jsem si jista, že do mnoha jsem vůbec nepronikla.

Možná ty vrstvy, které jsou takové oficiální, zaměřené na mýtickou symboliku jednotlivých bytostí, mistrů a božstev, na jejich přesnou postavu či historii, to nebylo zrovna to, co by mne oslovovalo, ale mojí parketou v těchto kartičkách byla poselství, která jsou přímo řečena na kartě nebo v knížečce a intuitivní nahlédnutí mezi tyto řádky. To fungovalo bravurně ve chvíli, kdy se karty začaly spojovat v celky, u výkladů na dvě a více karet.


Najednou jsem žasla, jak jedna karta přinese třeba jen jednu informaci, druhá čtyři a třetí tomu jenom dodá nějakou zdánlivě bezvýznamnou třešničku na dort, kterou když ochutnáte, tak se doslova rozplynete v pocitu „to je přesně ono!!!“

A to je přesně ono!
Tohle nejspíše autor zamýšlel i v tom záměru si nechat na karty hodně času. Abychom se postupně seznámili s jejich novou energií, s jejich vyzařováním, pochopili jejich významy, sem tam se seznámili s něčím novým, s něčím staronovým…. A to všechno nakonec dá velmi zvláštní a osobitý obraz, který Strážci světla při výkladu tvoří.

Snad i ten název není zvolen náhodně. Je to možná pocit, že vedle vás stojí nějaký strážce, který pootvírá tu správnou bránu, která vám dá poznat právě to, co v tu chvíli potřebujete. Dá vám ochutnat. Maličko, jen malilinko… ale jen ta drobná informace může být dobrý spouštěčem k velmi zásadním uvědoměním.Chvílemi mi přišlo, že těch informací je tady málo, například oproti tarotu, ale ono toho víc není potřeba. Každá ta duchovní osobnost vám v kartách dá přesně jen takovou špetku koření do myšlenky, otázky, života, kolik v tu chvíli potřebujete. Na vše ostatní musíte přijít sami.
A tak si třeba můžete vybrat takovouhle kartu:

Naděje
Láska a přijetí. Láska vám náleží. Uvědomte si svou božskou hodnotu. Vybírejte si láskyplné myšlenky. „…Naděje je zde se svým šikem andělů lásky a vede vás k tomu, abyste pochopili, že si zasluhujete láskyplné vztahy, milostné zážitky a láskyplné přijetí ze strany světa, jenž vás obklopuje. Zdá se, že se již posunujete za hranice, které jste si kolem sebe v tomto ohledu vystavěli, ale vězte, že kdykoliv o sobě zapochybujete, můžete přivolat Naději, aby vás zalila svým zlatým světlem.“

No, a abych osvětlila praktickou práci s těmito kartičkami, bylo to na situaci, ve které jsem nucena se postavit ne úplně spravedlivému jednání. Co s tím. Počkat. Uvědomit si svou hodnotu a až potom jednat. Nechat emoce vychladnout. Vytříbit si svou pozici, upevnit se v ní. No a pak - vyplyne řešení nebo prostor pro řešení.
Tak to jsem zvědavá.

O autorovi:
Kyle Gray se ve svých 16 letech stal nejmladším profesionálním jasnovidcem ve Velké Británii a své klienty a publikum nepřestává udivovat svými neuvěřitelně přesnými informacemi. Přednáší a vede workshopy po celém světě.