POKUS S ANDĚLSKÝMI KLÍČI. Prostě každý den karta "do pranice"

Podělím se s vámi o výborný pokus. Každý den jedna karta. Ukázalo se, že to vždycky byla karta do pranice.

Dovedou karty vést váš den? Odemykají lepší náladu, události, zlepšují synchronicitu? Rozhodla jsem se provést pokus. Každý den, v každou zásadnější chvíli si vytáhnu jednu z těchto malých kartiček a budu zvědavá na to, co se bude dít.

Jedno však předeslat musím. 
Tyhle karty a takovýto pokus s vlastním životem rozhodně zvyšuje vnímavost a bdělost přítomného okamžiku. 

Už jen to je dobrou pobídkou k životu.
Takže jdeme na to:

DEN PRVNÍ
Tento den jsem si před polednem vytáhla kartu s tím, že nemám jasného úmyslu. Byl přede mnou třetí den, kdy jsem očekávala, že povinnosti hrnuté na matku dvou školáků už třetího dne školy budou mírnější a tak… se pověnuju třeba uvaření dobrého oběda nebo večeře.
Otevři se jiskření inspirace… Přijímej život s hravostí.
Pěkné poselství! Zdá se, že mi bude přáno a lehce si hravě odpočinu!
Výsledek? Odpoledne jsem se díky zdravotním trablům životu trochu zavřela, ale i přesto jsem den zvládla dobře, a ejhle, jakmile se mi ulevilo, začaly mne napadat pracovní nápady. Až nyní, večer, si znovu čtu Andělské klíče a ejhle – to bylo ono! Témata, která mne napadala, byla opravdu hravého charakteru!


DEN DRUHÝ
Běžný den, žádné zvláštní plány.
Buď kreativní… Buď soucitný. Najdi si čas na snění.
Tak to vypadá na velmi příjemný den, ve kterém kromě práce bude čas i na příjemné prožitky na duši. Fajn, to snění a soucit, to vypadá jako ideální den na příjemné chvilky nad knížkou nebo pohádkou.
Výborně, vyšlo to. Přišel mi účet na další období mých kreativních stránek a jejich propagace. Částka jednoznačně určuje to, že si budu muset poradit sama. Poprvé po několika letech budu muset vzít svou práci, udělat jí prezentaci a pak s tím balíčkem dovedností a kreativity jít sama na svou pěst. Karty skvěle předpověděly budoucnost.

DEN TŘETÍ
Probouzím se s bolestí v krku a pocitem, že na mě něco leze. Kolem sebe hned od rána cítím a vidím ufňukané lidi a bolestínsky naladěné kolegy.  Den jak malovaný, tak jsem zvědavá, co na to Andělské klíče.
Najdi si čas na snění… Jsi výhrou svého života… Jsi svobodný.
To jsem nakonec taky využila. Odpojila jsem se od svých bolestí a zaměřila se na budoucnost, ve které ani takové chvíle nebudou tragickou překážkou budoucího žití. Nebudou! Nejenže jsem se tak uchránila od nákazy ufňukaností od okolí, ale ještě jsem stačila to okolí trochu podpořit a navrhnout řešení, která mohou mít do budoucnosti potenciál. Snad projev svobody? Dnešního dne jsem se ale pozitivní reakce nedočkala. „Dneska nic nemá cenu,“ tvrdí…
Tak snad další dny…A vy si můžete s Andělskými klíči hrát podobně. Baví mě tím, jak dokáží na všechny odpovědi dát svou vlastní odpověď, která vám může naprosto odporovat, a to mě baví ještě víc! Protože pak umanutě čekám na to, kdo z nás bude mít toho dne pravdu. Já, nebo Andělské klíče?

O autorce:
Silke Bader je německá autorka, která se zabývá andělskou tématikou již dlouhé roky. Píše knihy s andělskými sděleními a také motivační kalendáře a meditativní obrazy. O své poznatky a umění se dělí s ostatními na tematických seminářích.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, www.synergiepublishing.com, 2017