RADY ANDĚLŮ NA KAŽDÝ DEN, Doreen Virtue, Ph.D.


365 Andělských poselství, která uklidní, uzdraví a otevřou vaše srdce
Začněte každé své ráno tím, že se spojíte s láskyplnou energií vašich andělů strážných pomocí jedné z meditací, které mi pro tuto knihu nadiktovali. Každá stránka této knihy vám přináší vzkaz, který vám bude útěchou i povzbuzením, a pomůže vám den začít s pozitivní energií. Tuto jedinečnou knihu můžete také používat jako veštecký nástroj. Položte jednoduše svou otázku a knihu namátkou otevřete. Strana, na které jste knihu otevřeli, vám přinese odpověď.
Tato kniha vznikla proto, aby vám pomohla zůstat během dne ve stavu vnitřního míru a klidu. A také proto, abyste nezapomínali, že vaši andělé jsou vám neustále po boku, kdykoli ochotni vám pomoci, s čímkoli bude třeba. Doporučuji vám mít knihu u postele na vašem nočním stolku, abyste ji měli po ruce hned po probuzení.
"Ať se nacházím kdekoli na světě, a bez ohledu na to, jaký je právě můj program, začínám každý den tím, že si čtu v nějaké inspirační knize a poté medituji a modlím se. Tento dobrý zvyk jsem si osvojila před mnoha lety proto, abych začala den pozitivním myšlením.
Ze začátku jsem tuto chvíli ranního přemítání někdy vynechala, ale brzy jsem si všimla, že takové dny pro mě nejsou tak uspokojující a že během nich nevnímám radost. Kdykoli jsem se však ráno stihla zastavit, abych povznesla svého ducha, byla jsem vždycky odměněna kouzelným dnem plným nových příležitostí a pocitem hlubokého naplnění. Od té doby by mě ani nenapadlo, abych svůj ranní rituál zanedbala.
Tato kniha vám pomůže se každý den spojit s láskyplnou energií vašich andělů strážných. Každé ráno, ještě než vykročíte do nového dne, byste si měli přečíst text pro daný den. Můžete číst vzkazy po pořádku nebo můžete knihu otevřít namátkou a přečíst si vzkaz, který vám daný den nejvíce odpovídá."
Váz. 376 stran A5, Doporučená cena: 299 Kč, ISBN 978-80-7370-012-6, Obj.č. 0012