Tarot archandělů: Tři výklady pro výherkyně na webu Popelky

Takže tři z vás tu mají výklad. Doufám, že jsem vám alespoň trochu pomohla a rozjasnila dušičku v adventním čase. Tarot archandělů jsou karty, které vynikají mimořádně cilivými poselstvími, takže je berte jako nasměrování a jednu z možných cest. A jsem o to více ráda, že tři karetní sady udělají také radost v nových domovech a budete si jimi moci zpříjemnit vánoční čas. Pro anděly jako dělaný.
Triada
Vzdycky jsem mela problemy s ostatnimi,doiufala jsem ze se to zlepsi ale je to cim dal horsi.vsemse snazim pomahat ale nikdo se mnou nemluvi ďokoncd i kamaradka me dnes seřvala . Prala bych si vedet , je snad problem ve me?codelam spatne?dekuji za pripadnou odpoved.

15985MWM.jpg

Milá Triado, čekala jsem věru horší karty, ale takhle to vypadá spíše tak, že v tobě chyba není. Nebo ne až tak veliká. Je to spíš úhel pohledu, který k tobě ostatní mají. Kdoví proč… Ty karty vypadají tak, jako by jsi měla něco, co oni nemají a závidí ti. Spodní karta je úhel, který vidí ostatní na tobě. Vidí, že máš celkem šťastný život, šťastné vyzařování, které (nemusí být využito), ale je o tom, že máš šanci. Jsi z kategorie těch lidí, kteří když si něco umanou, tak to dostanou. Dostanou to, možná někdy ani ne tak svojí pílí, jako spíš šťastnou náhodou.  Ty sama jsi milující osoba, která je moudrá a její rady jsou praktické a na místě. Máš i výbornou intuici pro to, co cítíš a co druhým říkáš, radíš. Možná jediné varování. Možná někdy používáš příliš tlak, nebo velké odhodlání k tomu, abys druhým protlačila právě ten svůj názor. Ta tvoje živočišná energie je tady obrovská.  Kudy z toho ven? Ty instinktivně víš, co je třeba dělat a jiná nebudeš. Neexistuje cesta, jak se změnit k obrazu druhých. Ty jsi prostě trochu princezna s mečem, která naprosto upřímně a bezelstně řekne druhým pravdu. Problém je v těch druhých. Pěstuj tedy více vztahy a přátelství s těmi, se kterými si rozumíš.

Žádná zásadní chyba v tobě není, jsi jen jiná, máš zcela jinou akčnější energii než ti, kteří ti dávají najevo, že s tebou mají problém.

Daria
Zdravím, ty karty jsou moc krásné a určitě někoho potěší :) Ráda bych se jich zeptala, jestli jsem na správném místě s tím správným člověkem a nebo je to jen odraz toho, že jsem to vzdala. Mám pocit, že jsem uvízla ve svém vlastním strachu. Děkuji :)

15986NGI.jpg

Dario, pokud otevřeš svoje srdce, zjistíš, že jsi pravděpodobně s tím správným a strach, který cítíš, je strach uvěřit tomu, že to je ten správný. Hned první karta u tebe je o lásce. Dvě srdce oddaně vytvářející něco krásného. Spřízněné duše. Nelámat hůl nad těmi, které milujete – zní popisek této karty. Nepřestávej se soustředit na tento vztah a hlavně se uvolni.  Další karty jsou o nabývání síly, o zvětšování tvého pošramoceného sebevědomí a o postupném zanechání staré bolavé situace za tebou… Ale nespěchej na sebe, ještě to chce opravdu čas… Co se týče toho člověka, na kterého se ptáš, je to také vztah, který bude třeba pěstovat s trpělivostí, plánovat každý krok a trpělivě vychutnávat každou chviličku, kterou jste spolu. Snad jen malé upozornění. Ten onen člověk je poměrně hodně vytížený, pracovně, osobně, fyzicky i psychicky… ať na sebe dává pozor a nebere si toho na hřbet příliš mnoho.

Je to krásný vztah, jen tvůj strach ho brzdí. Pokud na sebe budeš hodná, trpělivá, tak se postupně rozpustí a uvidíš ten vztah v tak pěkném světle, jako právě teď tyto karty. Moc držím palce!

Více si můžete přečíst ZDE